Колектив "Вербиченька" дипломант ІІІ ступеня Обласного пісенного конкурсу ім. В.Полевика

Дата: 31.05.2018 12:44

З давніх-давен українська земля славиться своєю неповторною самобутньою культурою, яка нажаль зникає в міру того як зникають з карти України маленькі села, тому найголовніше завдання кожного українця - збереження традицій пращурів. Ці традиції щонайкраще відтворені у фольклорі, хранителями якого є народні аматорські колективи.

В Кіптівській Об’єднаній територіальній громаді на базі Вовчківського Будинку культури діє народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Вербиченька», учасники якого щоразу дивують глядачів своєю неймовірною енергетикою та зачаровують українською піснею.

Кожного року на Трійцю в селі Займище Сновського району проводиться пісенний фестиваль, який заснував Василь Полевик - один із найактивніших фундаторів музичної й зокрема пісенної культури на Чернігівщині.

Цього року конкурс проходив уже увосьме, і хоч відбувся він у велике свято, зібрав дуже багато поціновувачів народного мистецтва.

Колектив «Вербиченька» отримав диплом ІІІ ступеня в номінації дорослі обрядові колективи, та завоював всенародну симпатію завдяки вдало підібраному репертуару, гарному виконанню пісень та запальним танцям учасників.