12 червня 2018 року 0 10:00 год. відбудеться 25 сесія VII скликання Кіптівської сільсьокї ради у залі засідань сільської ради.

Дата: 01.06.2018 14:57

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

01 червня 2018 року                     с. Кіпті                                              № 43

Про скликання 25

сесії 7 скликання

Відповідно до ст. 42  Закону  України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І.Скликати двадцять п’яту сесію сьомого скликання 12 червня 2018 року 0 10 оо годині у залі засідань сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії    №  623-23/VII від 23.04. 2018 року  «Про затвердження переліку проектів, які будуть реалізовуватися за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2018 році».
  2. Про затвердження Програми висвітлення діяльності Кіптівської об’єднаної територіальної громади в районній газеті «Новини Придесення на 2018-2020 роки».
  3. Про внесення змін до рішення 20 сесії 7 скликання   № 535- 20 /УII від 22.12. 2017 року «Про затвердження сільського бюджету на 2018 рік»

(зі змінами та доповненнями рішення № 593-21/VII від 02.02. 2018 року, рішення № 627 - 23 /УII від 23.04. 2018 року).

1. Про припинення юридичної особи Підлісненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кіптівської сільської ради Чернігівської області  шляхом її ліквідації.
  2. Про  умови оплати праці сільського голови Кучми В.В.
  3. Про умови оплати праці заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грищенка В.М.
  4. Про умови оплати праці секретаря сільської ради Кучми В.М.
  5. Про  умови оплати праці старости с. Вовчок Лось В.М.
  6. Про умови оплати праці старости с. Підлісне Шрамченко Т.М.
  7. Про  умови оплати праці старости с. Олбин, с. Савинка, с. Димерка, с. Борсуків, с. Самійлівка Грищенко Л.О.
  8. Про умови оплати праці старости с. Новий Шлях, с.Розівка Грузда С.І.
  9. Про  умови оплати праці старости с. Прогрес, с. Гайове Додатко І.В.
  10. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік .
  11. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік.
  12. Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на 2019 рік.
  13. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені сільської ради.
  14. Про  затвердження Методики розрахунку та порядок використання плати за оренду майна комунальної власності Кіптівської об’єднаної територіальної громади.
  15. Про  затвердження Положення про порядок передачі  об’єктів права комунальної власності Кіптівської об’єднаної територіальної громади.
  16. Про  затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що є комунальною власністю Кіптівської об’єднаної територіальної громади.
  17. Про  затвердження Положення про порядок передачі в оренду об’єктів комунальної власності Кіптівської об’єднаної територіальної громади.
  18. Про  затвердження Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до  комунальної власності Кіптівської об’єднаної  територіальної громади.
  19. Про затвердження Положення про порядок  закріплення майна, що є комунальною власністю об’єднаної територіальної громади Кіптівської сільської ради, за підприємствами, установами, організаціями на правах господарського відання або оперативного управління та типових договорів про закріплення майна
  20. Про прийняття в комунальну власність об’єднаної територіальної громади Кіптівської сільської ради дитячого ігрового майданчика.
  21. Земельні питання.
  22. Інші питання

ІІІ. Запросити на двадцять п’яту сесію сьомого скликання депутатів сільської ради, начальників відділів сільської ради, старост, директора Підлісненської ЗОШ І-ІІІ ст. ( Список додається).

Сільський голова                                                                 В.В. Кучма