З ДНЕМ МОЛОДІ! ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 22.06.2018 08:20

Дорога молодь Кіптівської ОТГ!
Молодь як завжди "грає" значну роль у житті України. Саме вам - сьогоднішнім школярам, студентам, молодим фахівцям - вирішувати, яким буде завтрашній день нашої країни. Дуже важливо, коли вже сьогодні ви займаєте активну соціальну позицію, вмієте відстоювати свої принципи і погляди, приймаєте участь у волонтерському русі.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.
Націленість на отримання освіти, серйозне ставлення до професії служать основою ваших успіхів і авторитету в майбутньому. Хотілося б щоб ваші мрії, цілі реалізувалися і разом з ними втілилися в життя, як пріоритетні завдання України.

У День молоді я бажаю вам щастя, успіхів і прекрасного настрою! Нехай збудуться всі ваші мрії і реалізуються найсміливіші плани! Зі святом!

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма