Святкові заходи до Дня Конституції

Дата: 02.07.2018 14:15

28 червня в Україні відсвяткували 22 річницю з дня прийняття Конституції – основного документу держави.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

По всій державі 28 червня пройшли святкування, чи не найголовнішого державного свята і Кіптівська об’єднана територіальна громада не є винятком.

Погода не завадила мешканцям громади зібратися в селі Прогрес. Розпочалося святкування Дня Конституції з офіційної церемонії підняття державного прапора, після чого всі перейшли до зали будинку культури, де всіх присутніх привітав голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма та вручив  Грамоти та Подяки активним жителям громади, які зробили великий особистий вклад в розвиток громади, відзначив також недавніх переможців фестивалю ТАМ (територія активної молоді), а також військовозобов’язаних, які взяли участь в тактичних навчаннях з територіальної оборони «Північна фортеця – 2018».

Продовжився захід святковим концертом, після якого всі бажаючи могли взяти участь в квесті та позмагатися в конкурсі-караоке.