Розроблено дорожню карту щодо передачі лісів дочірніх підприємств КП «Чернігівоблагроліс»

Дата: 24.07.2018 16:12

Сьогодні в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді відбулося розширене засідання Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Основним питанням даного засідання було напрацювання та обговорення дорожньої карти передачі районних дочірніх підприємств комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради до комунальної власності міських, селищних та сільських рад, об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

В засіданні взяли участь голови та представники ОТГ Чернігівщини, експерти, депутати Чернігівської обласної ради та керівництво Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Об’єктами передачі є дочірні підприємства КП «Чернігіоблагроліс» а саме:

Результати сьогоднішнього засідання будуть передані на розгляд робочої групи при Чернігівській обласній раді, та будуть враховані при розробці подальших дій щодо передачі лісів.