Діти - не товар

Дата: 30.07.2018 09:48

29 липня в усіх філіях Кіптівської публічної центральної бібліотеки було проведено соціально-інформаційну акцію «Діти – не товар». ЇЇ проведення було приурочене Всесвітньому Дню протидії торгівлі людьми, який відзначається з 2013 року 30 липня.

Захід було проведен з метою підвищення рівня проінформованості молоді про причини торгівлі людьми та про те, яким чином убезпечити себе. Відвідувачі бібліотеки ознайомились з формами трудової експлуатації, правилами безпечного виїзду за кордон, поняттям "біле рабство", розглядали ситуації, коментували їх та шукали шляхи вирішення. Учасники отримали інформаційні буклети та дізнались номери телефонів безкоштовної національної " гарячої лінії"

Проблема торгівлі людьми дуже поширена, як в усьому світі так і в Україні. Боротися з цим видом насилля дуже важко, але достатній рівень поінформованості – це зброя в руках пересічного громадянина.