17 серпня 2018 року 0 10:00 год. відбудеться 28 сесія VII скликання Кіптівської сільської ради у залі засідань сільської ради.

Дата: 07.08.2018 09:05

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

06 серпня 2018 року                     с. Кіпті                                              № 58

Про скликання 28

сесії 7 скликання

Відповідно до ст. 42  Закону  України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І.Скликати двадцять восьму сесію сьомого скликання 17 серпня 2018 року 0 10 оо годині у залі засідань сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Про  виконання сільського бюджету за 1 півріччя 2018 року.
  2. Про використання коштів субвенції на придбання житла.
  3. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  4. Про внесення змін до рішення 20 сесії 7 скликання   № 535- 20 /УII від 22.12. 2017 року «Про затвердження сільського бюджету на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями рішення № 593-21/VII від 02.02. 2018 року, рішення № 627 - 23 /УII від 23.04. 2018 року, рішення № 695 - 25 /УII від 12.06. 2018 року).
  5. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії сільської ради сьомого скликання від 08 листопада 2017 року № 504-19/VII «Про затвердження Положення про освітній округ».
  6. Про затвердження Положення про Підлісненську філію І-ІІ ступенів Прогресівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кіптівської сільської ради Чернігівської області.
  7. Про затвердження штатних розписів закладів освіти Кіптівської сільської ради.
  8. Про встановлення орієнтовних розмірів надбавок та доплат працівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти.
  9. Про зняття з балансу сільської ради багатоквартирних житлових будинків в с. Новий Шлях.
  10.  Земельні питання.
  11. Інші питання

ІІІ. Запросити на двадцять восьму сесію сьомого скликання депутатів сільської ради, старост, директорів шкіл, завідувачів дошкільних навчальних закладів. ( Список додається).

Сільський голова                                                                 В.В. Кучма