Допоможемо разом!

Дата: 11.10.2018 11:52

Шановні односельці, всі ми знаємо про ту біду, яка трапилася на Ічнянщині, в ніч з 08 на 09 жовтня в селищі Дружба вибухнув один з найбільших в Україні складів з боєприпасами, з навколишніх сіл евакуйовано близько 10 тисяч постраждалих, сотні людей залишилися без даху над головою та засобів до існування.

Тож давайте не будемо байдужими та допоможемо постраждалим, адже ми українці - велика та дружня родина повинні підтримувати один одного в скрутну хвилину.

Наразі в пунктах, де прийняли постраждалих існує потреба в теплих речах (ковдри, покривала, постільна білизна, одяг та взуття) та продуктах харчування тривалого зберігання (консерви, крупи, олія, чай, цукор, домашня консервація).

Допомогу приймають:

с. Кіпті - Будинок культури (координатор Віта Кучма)

с. Прогрес, с. Новий Шлях, с. Вовчок, с. Олбин, с. Підлісне (координатори: старости населених пунктів).

Телефон для довідок: 0464637349

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)