Привітання сільського голови Володимира Кучми до Дня Захисника України

Дата: 12.10.2018 16:31

Шановні жителі Кіптівської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з дуже важливим для нашої країни святом – Днем захисника України! Недарма воно відзначається в світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, яка з давніх-давен вважалася заступницею українського козацтва, а нині українського війська яке захищає незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Мужність та героїзм захисників України неоціненні. Їхні подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією.

Наші воїни, захищаючи суверенітет і непорушність кордонів держави, зміцнюють віру українського народу у стабільний, гармонійний розвиток країни, надихають на плідну працю і сповнюють серця почуттям гордості.

Низький уклін нашим славним ветеранам і захисникам сучасності за високий героїзм і мужність, за віддані роки та життя задля щасливого майбутнього українського народу. Щирі вітання кожному, хто і сьогодні несе нелегку військову службу.

Від усього серця бажаємо вам богатирського здоров’я  та  довголіття, радості та добра, незламної волі, родинного затишку,  звершення всіх мрій і бажань, злагоди і миру в країні, плідної праці на благо українського народу, задля слави нашої рідної Вітчизни!

Нехай овіяне козацькою славою свято додасть енергії та оптимізму, сила та мужність  завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма