ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 05.12.2018 15:04

Шановні військовослужбовці!

День Збройних Сил України – свято тих, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати нашу державу, її суверенітет і незалежність. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у будь-який момент стати на захист своєї країни,

Цей день, сьогодні, набув особливого значення, адже саме військові у складний і трагічний для України час, коли агресор ступив на нашу землю, першими стали на її захист. Ті виклики, які постали перед Україною, народили нове покоління героїв, які проявляючи неабияку мужність та відвагу відстоюють нашу незалежність на Сході України.

Тож, шановні військовослужбовці, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Мирного неба, міцного здоров’я вам та вашим родинам, добробуту, витримки та  стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові. Хай Господь щомиті оберігає вас, а любов до Батьківщини і людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма