Привітання Кіптівського сільського голови Володимира Кучми до Дня місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2018 15:08

Шановні колеги!
Прийміть  найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в українському демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та механізмом реалізації волі, інтересів і благополуччя територіальної громади

День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного селища, села, дбають про його розквіт і зростання.

Становлення нашої країни як незалежної держави у значній мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

Тож нехай це державне свято об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими! Нехай ваша професійність та досвід, сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

Бажаю Вам наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці, людського розуміння і підтримки, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань!

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)