Відбувся Відкритий Турнір Кіптівської ОТГ з футзалу

Дата: 11.12.2018 10:53

Якщо ви думаєте, що з настанням осінніх холодів закінчується футбольний сезон, то ви глибоко помиляєтеся, адже закінчення ігор на стадіонах під відкритим небом дає старт не менш захоплюючому та цікавому виду спорту – міні футболу, або як його ще називають «футзалу».

В Кіптівській ОТГ «футзальний» сезон, ось вже другий рік поспіль, розпочинається з проведення щорічного відкритого Турніру Кіптівської ОТГ з, який приурочений Дню Збройних сил України та Всесвітньому Дню футболу.

Цього року в Турнірі, який тривав 8 та 9 грудня, взяли участь 6 команд з Кіптів, Прогресу, Нового Шляху, Патют, Лихачева і Лемешів. Кожна команда показала згуртованість, майстерність та неабияке бажання отримати Кубок Першості. Але команда-переможець повинна бути всього одна, і як і минулого року переможцем стала команда з Прогресу. Друге місце виборола команда села Патюти, третє – Лемеші. Найвлучнішим гравцем став Максим Булах, учасник команди Лемеші, на його рахунку 21 забитий гол, за два дні Турніру, другим за кількістю забитих голів став Максим Кучма, який влучив у ворота суперників 15 разів.

Щиро вдячні організаторам Турніру за чудово проведені вихідні, а командам бажаємо нових перемог!