Улюблене свято дітей

Дата: 19.12.2018 14:40

Свято Миколи Чудотворця – день якого з нетерпінням чекають дітки з усього світу, адже тим хто гарно поводився та  був чемним Святий Миколай завжди приносить подарунки та чудовий настрій.

Особливо важливий цей день для дошкільнят, які беззаперечно вірять в існування святого. Тому головне завдання вихователів – створити атмосферу свята та запросити Чудотворця, який вручить малечі подарунки, а якщо до стін садочка завітають аніматори, найщасливіших очей та посмішок годі й шукати.

В цьому році малюків в усіх дошкільних навчальних закладах Кіптівської ОТГ вітала анімаційна група, яка складається з працівників культури громади.

Разом зі Святим Миколаєм до садочків завітали Мінні та Міккі Мауси, які розповіли малюкам цікаву, повчальну історію, пограли з дітворою в рухливі ігри, вручили солодкі подарунки та просто зробили сьогоднішній день трішки святковішим.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)