Привітання сільського голови Володимира Кучми з Новим 2019 роком

Дата: 31.12.2018 17:36

Шановні жителі Кіптівської об’єднаної територіальної громади!
Від усього серця вітаю вас з Новим 2019 Роком!
Це усіма нами з дитинства улюблений і радісний день, наповнений світлом свята, спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018-ий рік був прожитий не дарма. Рік який минає був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Тож, дорогі земляки, від усієї душі зичу вам здійснення всіх найзаповітніших мрій та задумів, великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьким людей поруч.
Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе кожному достаток і добробут. Нехай у всіх українських домівках панує мир, взаєморозуміння і любов.
З Новим Роком!
З повагою,