14 січня 2019 року 0 10:00 год. відбудеться 31 позачергова сесія VII скликання Кіптівської сільської ради у залі засідань сільської ради

Дата: 10.01.2019 14:24

КІПТІВСЬКА  сільська  рада

козелецького району

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10 січня 2019 року                               с. Кіпті                                              №  02

Про скликання 31

позачергової сесії 7 скликання

Відповідно до ст. 42  Закону  України „Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І. Скликати тридцять першу позачергову сесію сьомого скликання 14 січня 2019 року 0 10 оо годині у залі засідань сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Про  звіт сільського голови Кучми В.В. про роботу виконавчих органів ради в 2018 році.
  2. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади Кіптівської сільської ради, які можуть бути приватизовані у  2019 році.
  3. Про затвердження переліку нерухомого майна комунальної власності Кіптівської об’єднаної територіальної громади, яке може бути передане в оренду у 2019 році.
  4. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади Кіптівської сільської ради на 2019 рік.
  5. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Будинків культури та клубних закладів.
  6. Про перейменування назви провулку в с. Гайове Кіптівської сільської ради.
  7. Про надання в оренду не переоформлених земельних часток ( паїв).
  8.  Про укладення договору оренди на земельну ділянку для  іншого сільськогосподарського  призначення.
  9. Земельні питання.
  10. Інші питання

ІІІ. Запросити на тридцять першу позачергову сесію сьомого скликання депутатів сільської ради, старост, начальників відділів сільської ради, директора Центру надання соціальних послуг, начальника служби у справах дітей. (Список додається).

Сільський голова                                                    В.В. Кучма