Взяли участь в 23 зібранні Товариства "Чернігівське земляцтво" в Києві

Дата: 16.01.2019 17:06

11 січня в Києві, з нагоди 23-ї річниці утворення, відбулося зібрання Товариства «Чернігівське земляцтво». Делегація від Кіптівської об’єднаної територіальної громади, на чолі з головою громади Володимиром Кучмою, вже традиційно взяла участь у зустрічі Товариства.

Розпочався захід з офіційної частини, вручення відзнак та підписання угоди про співпрацю на 2019 рік між Чернігівської обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою та Товариством «Чернігівське земляцтво». Після підписання угоди присутніх чекав чудовий концерт за участю співочих колективів Чернігівщини, по закінченню якого спілкування між земляками продовжилося в імпровізованих куренях. До куреня Кіптівської ОТГ також завітали і представники обласної влади – голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник, заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, а також голова ради земляцтва Віктор Ткаченко.

Зібрання Товариства – це можливість зустріти старих друзів, колег, познайомитися з новими цікавими людьми, поговорити про досягнення обговорити та вирішити проблеми своїх населених пунктів, громад, чи навіть району в цілому, а ще це приємне спілкування в колі земляків та однодумців.