Привітання сільського голови Володимира Кучми з Днем Соборності України

Дата: 21.01.2019 20:36

Шановні жителі Кіптівської ОТГ!

Цими днями ми згадуємо події 100-річної давнини, далеке 22 січня 1919 року, адже ця дата увійшла в історію нашої країни, як величне державне свято – День Соборності України. Цей день  є символом об’єднання України, що стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок: берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності. Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю численних незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України! Бажаю здоров’я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної заможної України!

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма