З 1 січня 2019 року змінено порядок оподаткування туристичним збором

Дата: 25.01.2019 11:13

У головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомляють про внесення змін щодо справляння туристичного збору (Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23.11.2018 р. № 2628-VIII).

З січня 2019 року уточнено перелік платників та неплатників збору, розширено базу справляння, визначено перелік податкових агентів та місця проживання (ночівлі), змінено ставки туристичного збору, які встановлюються за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади, за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), у розмірі:

до 0,5 відсотка - для внутрішнього туризму;

до 5 відсотків - для в'їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)