Працівники Центру соціального обслуговування отримали "спецтранспорт"

Дата: 29.01.2019 16:32

Прийдешня зима вражає кількістю снігу та справжніми тріскучими морозами, але незважаючи на це все соціальні робітники Центру соціального обслуговування Кіптівської сільської ради щодня долають до десяти кілометрів прямуючи до своїх підопічних, адже старенькі потребують допомоги кожного дня. Окрім хатньої роботи та допомоги по господарству соціальні робітниці доставляють підопічним продукти харчування, і якщо влітку вірний помічник в цій справі – велосипед, то зимової пори доводилось носити сумки в руках. Але сьогодні все змінилося, в соціальних робітників з’явився ще й зимовий помічник – санчата!

На грудневій сесії сільської ради депутатами, одноголосно, було прийнято рішення про  виділення коштів для придбання санчат для робітників Центру, а сільський голова підтримав це рішення. І ось вже сьогодні сім новеньких санчат роз’їхалося по громаді, щоб залишок зими допомагати соціальним робітникам Центру соціального обслуговування в їх нелегкій праці.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)