29 березня 2019 року 0 10:00 год. відбудеться 33 сесія VII скликання Кіптівської сільської ради у залі засідань сільської ради

Дата: 19.03.2019 09:49

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

19 березня 2019 рік                               с. Кіпті                     №21

Про скликання 33

сесії 7 скликання

Відповідно до ст. 42  Закону  України „Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І. Скликати тридцять третю сесію сьомого скликання 29 березня 2019 року 0 10 оо годині у залі засідань сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до рішення 30 сесії 7 скликання 21.12. 2018 року № 809-30/VII «Про сільський бюджет на 2019 рік» зі змінами та доповненнями (рішення 32 сесії 7 скликання 11.02. 2019 року № 860-32/VII).
  2. Про Програму організації та  проведення  у 2019  році громадських робіт для незайнятого населення Кіптівської сільської ради.
  3. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  4. Про  виділення коштів на поповнення статутного фонду комунального підприємства  «ЧАЙКА» Кіптівської сільської ради та затвердження нової редакції  його Статуту.
  5. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені сільської ради.
  6.  Про затвердження договору оренди нерухомого майна.
  7.  Про включення нового об’єкту до Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади Кіптівської сільської ради, які можуть бути приватизовані у  2019 році.
  8. Про затвердження Порядку про використання шкільних автобусів.
  9. Земельні питання.
  10. Інші питання.

ІІІ. Запросити на тридцять третю сесію сьомого скликання депутатів сільської ради, старост, начальників відділів сільської ради, директора Центру надання соціальних послуг, начальника Служби у справах дітей. (Список додається).

Сільський голова                                                                  В. КУЧМА