Сьоме чемпіонство наших тенісистів!

Дата: 25.03.2019 12:09

Настільний теніс – одна з найбільш популярних і доступних розваг сьогодні. Напевно, кожен хоч раз пробував в ньому свої сили. Друга назва, «пінг понг», з'явилася порівняно недавно, в 1901-му році. Причина дуже проста: саме такі звуки видає м'ячик, коли вдаряється об ракетку, а потім – об поверхню столу. Перші згадки про цю гру відносяться до епохи середньовіччя у імператорському Китаї, тож мабуть і  не дивно, що представники цієї країни довго тримають пальму першості у світі.

Хоча, до слова сказати, у нашій громаді є вчитель, вихованці якого вже сім років підряд є незмінними чемпіонами району із цього виду спорту. Микола Дем`янович  Поліщук має свою особливу методику підготовки учнів до спортивних змагань яка постійно дає свої результати. Так 21 березня відбулись районні змагання із настільного тенісу, на яких команда Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, навіть не в повному складі виборола перше місце та стали чемпіонами району і представлятимуть його на обласному рівні.

Тож бажаємо нашим спортсменам подальших перемог! Так тримати!