Привітання Кіптівського сільського голови з Днем пожежної охорони

Дата: 17.04.2019 08:31

Шановні вогнеборці!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем пожежної охорони!

Ви обрали одну з найскладніших професій, покликану боротися із найнебезпечнішою стихією – вогнем.  Ваш високий професіоналізм і відданість справі, виявлені під час виконання службових обов'язків, врятували не одне людське життя, зберегли для нашої країни велику кількість матеріальних цінностей. Події останнього місяця стали беззаперечним доказом того, що завдяки вашій нелегкій та небезпечній праці ми захищені. Особлива вам вдячність за вірність обов’язку, за бойову готовність у будь-який час боротися з великою бідою. Переконаний що ви й надалі будете віддано і сумлінно служити обраній справі.

Тож всім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, бажаю життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння народу України.

Щастя вам і вашим родинам, міцного здоров'я, удачі, добра і благополуччя! Сумлінно працюйте, вдосконалюйте свою майстерність, а вдячність за врятовані життя нехай стане невичерпним джерелом сил для підвищення професійних досягнень!

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма