Озеленили лікарську амбулаторію

Дата: 20.04.2019 14:31

День довкілля таке важливе для нашої країни свято, відзначається щороку в третю неділю квітня, і це дуже символічно, адже саме в квітні природа активно пробуджується від зимового сну, і як ніколи потребує нашої уваги.

В цей час потрібно прибрати вулиці та подвір’я, білити дерева, і звісно ж озеленювати клумби. Саме цим і зайнялися активні жінки з клубу за інтересами «Берегиня». Окрім того, що взяли участь у прибиранні дитячого садка, за власної ініціативи знайшли небайдужого спонсора, який закупив кущі самшиту, саджанці ялівцю та туї, провели опитування серед жителів села, з приводу того, де ж всю цю красу висаджувати, і прийшли до одностайного рішення, озеленюватимуть Кіптівську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

У п’ятницю, 19 квітня під чітким керівництвом сімейного лікаря Костянтина Коломійця, який до речі, також відклав всі свої справи, та взявся допомагати активісткам висаджувати вічнозелені кущі.

• Озеленити амбулаторію, ми вважаємо найкращим рішення, адже за лікарською допомогою звертаються чи не всі жителі села, які тепер будуть на хвилинку забувати про свої хвороби милуючись нашим імпровізованим «ландшафтним дизайномкаже учасниця клубу «Берегиня» Валентина Пінчук.

Сподіваємося, що так воно і буде, та дякуємо нашим активісткам за небайдужість