Привітання Кіптівського сільського голови з Днем пам'яті та примирення і 74-ю річницею перемоги над нацизмом в Другій світовій війні!

Дата: 08.05.2019 08:58

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу,

солдатські вдови!

Щиро вітаю вас з Днем пам`яті та примирення і 74-ю річницею перемоги над нацизмом в Другій світовій війні!
У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.
Друга світова війна стала трагедією, яка коштувала життя мільйонів людей, завдала непоправних втрат людській цивілізації та культурі.
Самовіддано працювали та здобували перемогу і наші земляки, які воювали на різних фронтах та були удостоєні найвищих нагород.
Свята пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу нашої батьківщини. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.
Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до рідної землі і бажання бачити її заможною та квітучою.
Тож у цей світлий та радісний день бажаю кожному ветерану міцного здоров’я, довголіття, сімейного благополуччя, бадьорості та віри у світле майбутнє нашої Батьківщини, а, головне, миру та злагоди!

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма