Взяли участь у щорічній благодійній акції "Серце до серця"

Дата: 10.05.2019 15:56

З часу створення Кіптівської об’єднаної територіальної громади пройшло лише три роки, а добрих справ жителі цієї громади зробили чималенько. Так вже склалося, що в ОТГ проживають активні та небайдужі люди, які постійно допомагають іншим, варто лише кинули клич про допомогу. Це кожного разу підтверджує збір коштів для солдат, речей для дитячих будинків, допомога погорільцям і тяжкохворим. А ще кожної весни в усіх установах та закладах Кіптівської ОТГ проходить акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», який займається збором коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні. Не порушили традицію й цього разу, назбирали майже три тисячі гривень, які були перераховані на рахунок благодійного фонду. Сподіваємося, що наш маленький вклад в цю добру справу допоможе врятувати чиєсь маленьке серденько.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)