Модернізація системи соціальної підтримки населення - навчальний семінар в Дніпрі

Дата: 24.05.2019 12:05

20-22 травня в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», який реалізується Міністерством соціальної політики України спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, було проведено семінар для керівників і працівників структурних підрозділів 40 пілотних об’єднаних територіальних громад, в місті Дніпрі.

Під час навчального заходу понад 120 учасників – представників майже всіх областей України, серед яких і представниці Кіптівської об’єднаної територіальної громади секретар ради Віта Кучма, головний спеціаліст з реєстрації місця проживання Анастасія КОпистко та староста Ірина Додатко, ознайомилися з законодавством та кращими національними і зарубіжними практиками організації соціального захисту на рівні ОТГ в умовах децентралізації з алгоритмом надання адміністративних послуг соціального характеру та інтегрованих соціальних послуг, взяли участь у практичних заняттях з надання соціальних послуг. За результатами роботи відбувся ряд дискусій на актуальні теми соціального захисту населення.

Під час проведення семінару представники Мінсоцполітики та учасники семінару відвідали Слобожанську територіальну громаду, де ознайомилися з практиками організації надання послуг із соціального захисту населення і захисту прав дітей в громаді, здійсненням функцій надання адміністративних послуг соціального характеру на рівні об’єднаної територіальної громади із застосуванням електронного документообігу за допомогою програмного комплексу “Інтегрована інформаційна система “Соціальна громада”.