Як вберегтися від шахраїв розповів працівникам Центру соціального обслуговування дільничний офіцер

Дата: 21.05.2019 16:08

Цього тижня в працівників Центру надання соціальних послуг Кіптівської ОТГ відбулася чергова, травнева нарада. Та цього разу не просто нарада з робочих питань, а справжній майстер-клас від дільничного офіцера Олега Дещенка, який навчав соціальних робітниць проводити роз’яснювальну роботу серед людей похилого віку, про те як вберегтися від шахраїв.

Нажаль саме старенькі, самотні люди потрапляють на гачок до шахраїв, адже звикли всім довіряти та допомагати. Дуже часто грабіжники видають себе за працівників соціальних служб, тому дільничний закликав працівниць Центру соціального обслуговування, попередити людей похилого віку про можливі випадки шахрайства та переконати їх ні в якому разі не довіряти незнайомим людям, а тим більше, не віддавати гроші. Адже дуже часто буває, що соціальні робітники це єдиний зв’язок стареньких з навколишнім світом. Тож сподіваємося, що приказка «попереджений – значить озброєний» цього разу спрацює.