Заквітчали рідне село

Дата: 14.06.2019 09:00

Нещодавно на Чернігівщині стартував дуже цікавий та корисний для сільської місцевості флешмоб «ЗаквітчаймоСелоЗаквітчаймоУраїну», до якого минулими вихідними долучилися і в селі Прогрес Кіптівської об’єднаної територіальної громади.

Головним мотивом прийняти участь в цьому флешмобі – жити  в справжньому європейському населеному пункті, а як відомо Європа починається з ТЕБЕ. Саме під таким гаслом представниці ГО «Спілка жінок» в парку відпочинку облаштували справжнісінький «острів краси». Висадили квіти та кущі, які тепер будуть щовечора милувати око відпочиваючих.

Естафету прийняли від Олишівської ОТГ та передали Деснянській об’єднаній територіальній громаді. Саме такими маленькими кроками кожен з нас йде до цивілізованого суспільства, де немає місця сміттю!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)