Новий вид дозвілля в Прогресівському Будинку культури

Дата: 14.06.2019 09:03

Село Прогрес Кіптівської ОТГ відповідає своїй назві, адже все тут дійсно прогресивно. Місцеві жителі вміють прогресивно працювати і прогресивно відпочивати. Доказ цього - нові форми роботи, які запроваджує відділ культури, сім’ї, молоді та спорту.

З настанням літньої пори біля Будинку культури, кожної п’ятниці та суботи працює кінотеатр під відкритим небом.

• «Ми в наших закладах культури, бібліотеках шукаємо нові форми роботи, які були б цікаві людям. Тому що все потребує сучасного оновлення. І саме тому ми вирішили впровадити ще один вид дозвілля, – на подвір’ї перед будинком культури села Прогрес вирішили показати фільм. Поставили екран, вибрали фільм і зробили оголошення, в якому зазначили, що варто приходити зі своїми покривалами, на яких можна сидіти. І ви знаєте, прийшло приблизно 50 осіб, переважно сімейні пари, і вони досить гарно провели час. Коли почало сутеніти, то під’їхало багатенько і молоді», – розповіла про новий вид дозвілля Ірина Дубик, начальник відділу культури Кіптівської ОТГ.

Саме так, як в американських фільмах, з попкорном, на свіжому повітрі, в гарній компанії запрошують працівники культури відвідувати клуб, щоб переглянути цікавий фільм та просто поспілкуватися, адже в наш час так цінується справжнє живе спілкування.