До уваги землевласників та землекористувачів

Дата: 03.07.2019 16:20

До уваги жителів Кіптівської ОТГ!

Заплановано проведення в с. Кіпті Козелецького району Чернігівської області мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Проведення мобільного консультативного пункту планується на 04 липня 2019 року  з 11.00  до 13.00 год. в приміщені Кіптівської сільської ради                                     (вул. Слов’янська, 51, с. Кіпті  Козелецького району Чернігівської області).

В ході заходів відбудеться прийом громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства фахівцями Головного територіального управління юстиції області, відділу Держгеокадастру, місцевого бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Запрошуємо до участі у заході представників аграрного бізнесу, жителів та аграріїв району, місцеві засоби масової інформації.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)