Привітання голови Кіптівської ОТГ з Преображенням Господнім

Дата: 19.08.2019 11:13

Шановні жителі Кіптівської ОТГ!

19 серпня православна церква відзначає Преображення Господнє, а у народі називають це свято Яблуневий Спас.

Згідно із християнською традицією, Преображення Господнє - це свято, встановлене на згадку про велику подію з життя Ісуса Христа, коли він, здійснивши половину свого земного служіння і достатньо довівши свою божественність вченнями та чудесами, вирішив ще особливим чином показати учням славу свого Божества.

Преображення показало наявність в Ісусі подвійної природи - божественної та людської. При Преображенні було явлення Сина при свідченні Батька і Святого Духа, тобто, явлення усіх ликів Святої Трійці. Під час цього не сталося зміни божественної природи Христа, навпаки, його божественність була виявлена у його людській природі.

Тож вітаю вас з цим знаменним святом! Нехай Боже благословення ніколи не покидає нашу рідну громаду, нашу Україну і допомагає у скрутні хвилини! Бажаю всім миру, спокою, благополуччя в родинах! Нехай вірними супутниками у вашому житті будуть здоров’я, щастя, всеперемагаюча любов, нетлінна віра та світла надія! Нехай з нами буде зажди Господь Бог!

З повагою,

Голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)