ОГОЛОШЕННЯ Про початок процедури реєстрації, розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації

Дата: 23.09.2019 16:09

ОГОЛОШЕННЯ

Про початок процедури реєстрації, розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації:

Замовник: Кіптівська сільська рада, Козелецького району, Чернігівської області;

Розробник: ФОП Козир О.І. м. Чернігів.

Для ознайомлення з детальним планом території та подання пропозицій  звертатися до Кіптівської сільської ради за адресою:

Чернігівська обл., Козелецький р-н, с.Кіпті вул..Слов’янська, буд.51

Громадські обговорення з приводу розгляду та врахування пропозицій проекту містобудівної «Детальний план території для існуючої будівлі гаражу для улаштування магазину продовольчих товарів та закусочної, площею 0,1239 га, кадастровий номер 7422088501:78:048:0085, в селі Прогрес, по вул. Вокзальній, 1, Козелецького району, Чернігівської області»

відбудуться у приміщенні Кіптівської сільської ради за адресою:

Чернігівська обл.., Козелецький р-н, с.Кіпті вул..Слов’янська буд.51

«15» жовтня 2019 року об 11.00 год.

Пропозиції можна подавати до 10.00 год «15» жовтня 2019 р. Кіптівської сільської ради за адресою: Чернігівська обл.., Козелецький р-н, с.Кіпті вул. Слов’янська, буд.51

Запрошуються представники громадських організацій, зацікавлені члени громади, розробники документації та представники замовника.