Привітання сільського голови Володимира Кучми з Днем дошкілля

Дата: 27.09.2019 08:29

Шановні працівники дошкільних закладів!

Сьогодні ваше свято. Свято добра, мудрості та любові. Саме вашими зусиллями твориться майбутнє нашого народу і нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, навчаєте маленьких громадян України  пізнавати нове і пам’ятати, якого ми роду. І куди б нас не закинула доля, є в житті речі, які не забуваються. Це рідна земля, мамина любов, лагідний погляд виховательки.

Адже яким виросте нове покоління, залежить від вас: від вашої уваги, доброти і терпіння. Завдяки вам малята вчаться відрізняти добро і зло, відчувати, розуміти і любити світ.

Ви завжди молоді душею, невгамовні і бадьорі, тому що вранці вас зустрічають, ввечері проводжають щирі, захоплені погляди дітей, а день наповнений дитячим радісним сміхом. Нехай так буде завжди!

Хай доля буде прихильною до вас, даруючи приємні враження, цікаві зустрічі, творчу наснагу, віру у власні сили! Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, творчості і любові від вихованців та їхніх батьків! Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя дають дружні сходи в серцях і душах дітей!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)