Для представників ресторанного бізнесу та власників закладів громадського харчування

Дата: 07.11.2019 16:32

У зв’язку з тим, що відповідно  до закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» з 20 вересня 2017 року в Україні набули чинності норми, що передбачають запровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), для потужностей , які проводять діяльність харчовими продуктами, у складі яких є непероблені інгредієнти тваринного походження, наша громадська організація «ресторанна гільдія» разом з компанією «ПРОФІ КЛАБ» проводить відповідні семінари для представників ресторанного бізнесу.

13 листопада 2019 року буде проведене 1-денне навчання по схемі харчової безпеки в ресторанному бізнесі за адресою : м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 22.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ.

ТЕМА: «Міжнародні стандарти харчової безпеки ХАССП (НАССР) в закладах ресторанного господарства»

Дата навчання: 13.11.2019 р (середа) з 10:00-18:00

Місце проведення:  м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 22.

Контактна особа: Ольга 0679605818

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)