Як запустити молодіжну раду Кіптівської ОТГ?

Дата: 14.11.2019 14:40

21 листопада об 11:00 у Прогресівському Будинку культури Кіптівської ОТГ (Чернігівська обл., с. Прогрес, вулиця Наукова, 20) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо запуску молодіжної ради та розробки програми розвитку молодіжної політики громади.

Молодіжні ради у громадах повинні бути дієвими, аби місцева влада займалась розвитком молоді із залучення самої молоді. Кіптівська сільська рада у жовтні 2018 року затвердила Положення про молодіжну раду. Натомість саму молодіжну раду в ОТГ ще не створили.

Громадська організація “Центр UA” разом із представниками ради Кіптівської територіальної громади, представниками молоді та активними мешканцями обговорять механізми підвищення рівня впливу молоді під час ухвалення рішень та сформують модель реалізації молодіжної політики на рівні ОТГ.

Питання публічної консультації:
1. Як запустити молодіжну раду Кіптівської ОТГ?
2. Як забезпечити ефективну комунікацію молодіжної ради та місцевої влади?
3. Якою має бути довгострокова молодіжна політика в ОТГ?

Учасники публічної консультації:

• Володимир Кучма, голова Кіптівської ОТГ, Кіптівський сільський голова
  • Ірина Дубик, начальник відділу культури, сім'ї, молоді та спорту Кіптівської ОТГ
  • Станіслав Пузирний, начальник відділу освіти Кіптівської сільської ради
  • Ірина Корогод, заступник сільського голови з гуманітарних питань
  • Катерина Биковець, спеціаліст відділу культури, сім'ї,молоді та спорту Кіптівської ОТГ
  • Віта Кучма, секретар Кіптівської сільської ради
  • Євген Чехман, голова Городнянської молодіжної ради
  • Денис Мурза, модератор заходу, представник ГО “Центр UA” в Чернігівській області.                                        За додатковою інформацією звертайтесь до Дениса Мурзи за телефоном (095) 285 1099 або на пошту denny.murza@gmail.com                                                                                                                              Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.