Привітання Кіптівського сільського голови з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 08:56

Шановні жителі Кіптівської ОТГ!

21 листопада ми вшановуємо усіх героїв, в чиїх серцях палає сміливість та прагнення до справедливості, вшановуєм Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у бойових діях на Сході України, усіх тих, хто віддав своє життя, щоб наші діти жили у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаться в нашій  пам’яті назавжди, будуть гордістю гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогодні я хочу щиро дякую кожному з вас  за те, що ви переймаєтесь долею нашої держави, за все те, що ви робите для того, щоб світ побачив нову Україну - горду та величну. Ми вчимося сьогодні не лише боротись з ворогами - ми навчаємось чути один одного, поважати свободу та  гідність один одного. Це незаперечний доказ відродження  нації, доказ того, що наш народ об’єднався  в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Божаю віри у краще майбутнє нашої країни та нашого рідного краю!

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма