Чернігівська ОДА закликає спільно протидіяти незаконним рубкам лісів

Дата: 18.02.2020 16:41

На Чернігівщині активізована робота з протидії незаконному обігу деревини. Зокрема, діє обласний штаб з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області. До його складу увійшли як представники структурних підрозділів ОДА та правоохоронних органів, так і громадськість.

Облдержадміністрація розраховує на небайдужість та активність жителів області і звертається з проханням оперативно повідомляти про факти порушення законодавства у сфері лісокористування. Інформацію можна надати за телефоном 102 або на гарячу лінію Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства: (0462) 676-942, 050 419?15?54.

До речі, інформацію про походження деревини можна отримати на сайті Державного підприємства «Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр» за посиланням.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)