Учні Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст. чемпіони району з шашок

Дата: 02.03.2020 11:34

Шашки – настільна гра, початок бере з XII століття, швидше за все виникла на півдні Франції або Іспанії. Хоча нещодавні дослідження вчених показали, що історія шашок оповита безліччю таємниць і загадок, але цілком ясний той факт, що ігри, подібні шашковій, існували ще в 1600 році до нашої ери в Стародавньому Єгипті. Існує багато різновидів шашок. У більшості версій ігровий процес відбувається на клітчастій дошці, гравці по черзі роблять хід, пересуваючи одну зі своїх шашок по діагоналі. Ця настільна гра,  розвиває розумові здібності людини, логічне мислення і підвищує  культурний рівень.

У п’ятницю, 28 лютого, відбувсь фінальний етап районних змагань із цього виду спорту, у якому взяло участь дванадцять шкільних команд серед яких були і учні Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі: Трутня Дениса, Трутня Вадима та Савченко Вікторії під керівництвом вчителя фізичного виховання Миколи Поліщука.

У підсумку наші шашкісти перемогли своїх суперників та стали чемпіонами району з цього виду спорту.

Тож у черговий раз вітаємо наших спортсменів, які вже неодноразово тішили нас результатами своїх виступів та, традиційно,бажаємо подальших перемог.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)