Звернення до жителів Кіптівської ОТГ щодо запобігання можливого виникнення коронавірусу COVID-19

Дата: 18.03.2020 09:40
Кількість переглядів: 1900

Шановні жителі Кіптівської ОТГ!

В зв’язку із ситуацією навколо коронавірусу та запровадженням на всій території країни карантинних обмежень, повідомляємо, що відсьогодні (18.03.2020 року) в усіх установах та організаціях, які підпорядковуюються Кіптівській сільській раді введено КАРАНТИН (Постанова КМУ від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами)!

Особистий прийом громадян спеціалістами сільської ради проводитись не БУДЕ. Просимо з порозумінням поставитися до ситуації, яка склалась.

Всі послуги, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Кіптівської сільської ради, можна замовити за телефоном – 3-73-49, або через електронну пошту – kiptisr@meta.ua, доставка замовлених довідок буде здійснюватись через поштові відділення.

Для зв’язку з посадовими особами надаємо перелік особистих мобільних телефонів керівництва та спеціалістів сільської ради, які ведуть особистий прийом громадян:

• Голова громади Кучма Володимир Володимирович – 0951234609;
  • Секретар ради Кучма Віта Миколаївна – 0631150580;
  • Адміністратор ЦНАПу Копистко Анастасія Миколаївна – 0937046708;
  • Начальник земельного відділу Старченко Олександр Миколайович – 0936307139;
  • Начальник служби у справах дітей Бриль Ольга Михайлівна – 0634902185;
  • Директор Центру надання соціальних послуг Лось Галина Андріївна – 0965801868.

Також закликаємо приватних підприємців вжити посилених заходів безпеки, а саме:

• власникам магазинів продовольчих та непродовольчих товарів дезинфікувати приміщення не рідше ніж через 2-2,5 години, не допускати скупчення людей в приміщеннях, забезпечити працівників індивідуальними засобами захисту;
  • власникам закладів громадського харчування припинити свою роботу, окрім адресної доставки їжі (за умови забезпечення кур’єрів особистими засобами захисту);
  • установам та організація, які мають змогу організувати дистанційну роботу дозволити працівникам працювати вдома.

Закликаємо кожного жителя Кіптівської об’єднаної територіальної громади відповідально поставитися до карантинних обмежень. Світовий досвід свідчить про те, що найкраща профілактика COVID-19 НЕ ВИХОДИТИ З ДОМУ без нагальної потреби, часто мити руки, не контактувати з людьми які мають ознаки хвороби.

ПАМ’ЯТАЙМО, ЩО НАШЕ ЗДОРОВ’Я – НАЙЦІННІШИЙ СКАРБ І В УМОВАХ СВІТОВОЇ ПАНДЕМІЇ ВБЕРЕГТИ ЙОГО МОЖЕМО ТІЛЬКИ МИ САМІ!!!