Розпорядження Про створення робочої групи  з оперативного моніторингу ситуації стосовно коронавірусної хвороби COVID -2019

Дата: 01.04.2020 16:46

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

30 березня 2020 рік                                  с. Кіпті                                        № 22

Про створення робочої групи

з оперативного моніторингу

ситуації стосовно коронавірусної

хвороби COVID -2019

Відповідно ст..42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 5 Закону України „Про охорону дитинства”,  керуючись Постановою  Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 та від 16 березня 2020 року № 215 « Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року», Постановою Кабінету Міністрів України № 239 від 25 березня 2020 року та  з метою проведення оперативного моніторингу ситуації щодо поширення на території Кіптівської сільської ради  гострої распіраторної хвороби COVID -2019 спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2:

1. Створити робочу групу з оперативного моніторингу ситуації стосовно коронавірусної хвороби COVID -2019 та забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів (далі - робоча група) у складі:

Голова робочої групи: Кучма В.В. - сільський голова.;

Заступник голови робочої групи: Грищенко В.М. – заступник сільського                       голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Члени робочої групи:

Коломієць Костянтин Іванович – сімейний лікар Кіпітвської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;

Кучма В.М. – секретар сільської ради;

Корогод І.І.- заступник сільського голови з фінансово-економічних та соціальних питань;

Пузирний С.С. – начальник відділу освіти Кіптівської сільської ради;

Дубик І.В. – начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту;

Бриль О.М. – начальник Служби у справах дітей сільсьокї ради;

Лось Г.А. – директор Центру надання соціальних послуг;

Ткаченко М.Д. – фахівець з соціальної роботи;

Лось В.М. – староста с. Вовчок;

Шрамченко Т.М. – староста с. Підлісне;

Додатко І.В. – староста с. Прогрес, с. Гайове;

Грищенко Л.О. – староста с. Олбин, с. Савинка, с. Димерка, с. Самійлівка, с. Борсуків;

Грузд С.І. – староста с. Новий Шлях, с. Розівка.

2. Робочій групі:

2.1.Проводити щоденний моніторинг стану захворюваності та розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID -2019, спричиненої коронавірусом 8АК8-СоУ-2, в Україні та на території  Кіптівської сільської ради.

2.2. Посилити інформаційно-роз»яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

2.3. Запровадити на час карантину моніторинг (у тому числі дистанційно) забезпечення прав дітей, якi повернулися до ciмей iз закладів iнституційного догляду та виховання.

2.4. Оперативно реагувати та організовувати допомогу ciм’ям з дітьми, а також неповнолітнім недієздатним особам при виявленні в особи / декількох oci6 зi складу таких ciмей  коронавірусної  хвороби (COVID- 19).

2.5.    Забезпечити організацію оперативного виявлення дітей, якi перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, якi залишилися без батьківського піклування, а в paзі надходження повідомлень про факти або ризики загрози життю i здоров'ю дітей, домашнього насильства – здійснювати відвідування разом iз представниками opганiв  Національної  поліції, медичними працівниками.

2.6. Забезпечити безперебійну оперативну роботу органів опіки та піклування щодо прийняття piшень стосовно подальшої долі дітей, відібрання дитини у батьків або інших законних представників у зв'язку iз загрозою їх життю або здоров'ю, жорстоким поводженням з нею.

2.7. Забезпечити постійне інформування населення,  щодо епідемічної ситуації, а також розміщення актуальних інформативних даних щодо розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID -2019 на сайті сільської ради (відповідальна – головний спеціаліст з кадрового забезпечення сільської ради Поліщук І.В.).

2.8. Контролювати  виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року», Постанови Кабінету Міністрів України № 239 від 25 березня 2020 року на території Кіптівської сільської ради.

3. Контроль за виконання  розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                               Володимир КУЧМА