Просимо утриматися від відвідин кладовищ у поминальні дні

Дата: 22.04.2020 16:35

Шановні жителі Кіптівської об’єднаної територіальної громади!

Відповідно до Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Постанови Міністерства охорони здоров’я України «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні», в сільській раді прийнято рішення заборонити відвідування кладовищ в поминальні дні на території Кіптівської об’єднаної територіальної громади, окрім випадків здійснення поховань, з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі в обряді поховання не більше ніж 10 осіб, з дотриманням дистанції не менше ніж 1,5 метри.

Просимо вас з розумінням поставитися до вищезазначених заборон та дослухатися до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)