Розпорядження сільського голови щодо протидії поширенню коронавірусу в поминальні дні

Дата: 23.04.2020 11:33

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

22 квітня 2020  року                                   с. Кіпті                                                 №  30

Щодо протидії поширенню

коронавірусної хвороби

(COVID-19) в поминальні дні

Відповідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 29 Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись Постановою  Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 та від 16 березня 2020 року № 215 « Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року», Постановою Кабінету Міністрів України № 239 від 25 березня 2020 року, Постановою Кабінету Міністрів України № 255 від 02 квітня 2020 року  та на виконання Постанови Міністерства охорони здоров’я України «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні», наказую:

1.Заборонити відвідування кладовищ в поминальні дні на території Кіптівської об’єднаної територіальної громади, окрім випадків здійснення поховань, з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі в обряді поховання не більше ніж 10 осіб, з дотриманням дистанції не менше ніж 1,5 метри.

2. Членам робочої групи з оперативного моніторингу ситуації стосовно коронавірусної хвороби COVID -2019  на території Кіптівської сільської ради провести інформаційно- роз»яснювальну роботу з населенням щодо виконання Постанови Міністерства охорони здоров’я України «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні».

3. Старостам населених пунктів Кіптівської сільської ради контролювати  виконання Постанови Міністерства охорони здоров’я України «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні» та виконання цього розпорядження на підпорядкованих територіях.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                    Володимир КУЧМА