Вічна пам'ять заступнику Плисківського сільського голови Кравченку Сергію Михайловичу

Дата: 07.05.2020 11:33

6 травня відійшов у вічність заступник Плисківського сільського голови Кравченко Сергій Михайлович.

Працівники Кіптівської об’єднаної територіальної громади висловлюють щирі співчуття родині та близьким померлого.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч. Сьогодні, у цей важкий для вас час, ми низько схиляємо  голову та сумуємо разом з вами. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе.

Світлий, добрий спомин про Сергія Михайловича та його внесок в розвиток Плисківської ОТГ завжди житиме в серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто його знав, любив та поважав.

Вічна йому пам'ять!