Нагороди знайшли своїх героїв

Дата: 07.05.2020 16:31

Зовсім нещодавно, відзначалась 34 річниця, аварії на Чорнобильській атомній електростанції  і хоч  карантинні обмеження ніби знівелювали цю подію, та як відомо нагороди завжди знаходять своїх героїв. Особливо коли ці герої справді заслуговують визнання.

Тож цього тижня, хоч і з невеликим запізненням, двом ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які проживають на території Кіптівської ОТГ, були вручені Ордени «Чорнобильський Хрест: Мужність. Честь. Гуманність», ці ордени є найвищою відзнакою Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» та вручаються за мужність та високий професіоналізм проявлені під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Отримали їх Додатко Юрій Дмитрович – житель села Прогрес та Пузирний Василь Григорович з Кіптів. Заслужені нагороди вручив голова Козелецької районної спілки інвалідів «СОЮЗ Чорнобиль» Василь ЮРЧЕНКО, який не з чуток знає що таке радіація, бо був в числі тих хто ліквідовував наслідки тієї техногенної катастрофи.

Виконавчий комітет, працівники Кіптівської сільської ради щиро вітають Юрія Дмитровича та Василя Григоровича із нагородами та висловлюють слова глибокої вдячності за мужність і відвагу проявлені у ході ліквідації наслідків однієї з найбільших катастроф в історії людства.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)