Важлива Ваша думка

Дата: 12.05.2020 17:03

Шановні жителі Кіптівської ОТГ!

На останньому засіданні робочої групи з розробки стратегії розвитку Кіптівської сільської ради було напрацьовано стратегічне бачення розвитку території, а саме "Кіптівська об’єднана територіальна громада – транзитно-логістичний центр на перетині двох європейських автомобільних маршрутів, сприятлива для розвитку бізнесу в сфері органічної виробництва сільськогосподарської продукції та екотуризму. Інфраструктурно розвинена, з високим рівнем інформатизації та комфорту для життя, роботи, спорту й відпочинку, соціально-позитивна спільнота активних громадян, відкрита для інновацій та розвитку підприємництва перлина Придесення"

Просимо вас вносити свої правки та пропозиції, щодо вищевказаного формулювання на офіційну електронну пошту сільської ради – kiptisr@meta.ua

Давайте не обмежуватися реаліями сьогоднішнього дня, а ділитися мріями та шукати ідеї, які допомагатимуть створити дійсно квітучу та економічно розвинену громаду!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)