Підбито підсумки районної спартакіади закладів середньої освіти

Дата: 01.06.2020 10:45

З давніх часів добре відомий і абсолютно надійний спосіб зміцнення здоров’я та збільшення довголіття людини — це спорт.
       Сучасний спорт займає важливе місце як у фізичній, так і в духовній культурі суспільства. Він є незамінним засобом фізичного виховання. Мета фізичного виховання — сприяти фізичному розвиткові школярів, виховувати в учнів свідо­му дисципліну, дружбу, чесність, взаємодопомогу, інші позитивні риси моралі, вміння зосереджуватись на досягненні поставленої мети. Саме задля розвитку цих якостей і проводяться різнорівневі спортивні змагання.

Вже традиційно протягом навчального року проходила районна спартакіада серед загальноосвітніх навчальних закладів Козелецького району, у якій взяло участь 26 команд, серед них також команди Новошляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. І хоча цьогорічний карантин не дав змоги провести два заключні види змагань із настільного тенісу та легкої атлетики, проте нещодавно було оголошено підсумки за результатами п’ятьох видів: естафета 4х100, мініфутбол, легкоатлетичний крос, шашки та волейбол. Отож у підсумку Новошляхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчителі Левченко В.М., Примак Б.І.) посіла 12 місце. Спортсмени Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчителі Поліщук М.Д., Ганнич М.М.) здобули  І місце із шашок та ІІ місце із волейболу  також непогано виступили в інших видах та у підсумку посіли ІІ загальнокомандне місце.

Ми всі, як завжди, вболіваємо за наших юних спортсменів, пишаємось їх здобутками та бажаємо сили, витримки, здоров’я, наснаги та подальших перемог. А їх педагогам-наставникам побільше нагод пишатися своїми вихованцями.