Участь в виїзній колегії Міністерства молоді та спорту в Житомирі взяла начальник відділу культури, сім'ї, молоді та спорту Ірина Вікторівна Дубик

Дата: 27.03.2017 16:02

23 березня 2017року у Житомирі пройшло виїзне засідання Колегії Мінмолодьспорту щодо розвитку фізичної культури та спорту в сільських і селищних територіальних громадах в умовах децентралізації влади, на яке були запрошені представники Кіптівської ОТГ.

Члени колегії на чолі з Міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим, керівництво Житомирської ОДА, начальники профільних управлінь, ФСТ «Колос» та голови ОТГ - обговорили проблемні питання, які необхідно вирішити для збереження системи масового, дитячого й резервного спорту в процесі створення об’єднаних територіальних громад, особливо, у сільській місцевості.

Під час роботи Колегії була заслухана окрема доповідь голови ФСТ «Колос» Агропромислового комплексу України Олександра Мендуся, начальника відділу культури, сім’ї,молоді та спорту Кіптівської
ОТГ Ірини Дубик.

Окрім того, члени Колегії ознайомилися з роботою оновленої бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки ФСТ «Динамо» у Житомирі.