Козелецький район, Чернігівська область

19 травня 2017 року до Кіптівської об’єднаної територіальної громади з робочим візитом завітали начальники Департаментів Міністерства соціальної політики України.

На засіданні між керівництвом,соціальними працівниками громади та представниками Міністерства відбувся діалог, в якому були визначені основні напрямки роботи по забезпеченню населення Кіптівської об’єднаної територіальної громади якісними соціальними послугами.

Завідувач сектору по роботі з сім’ями, дітьми та молоддю і Директор Центру надання соціальних послуг, поділилися з представниками Міністерства своїми маленькими перемогами, та відповіли на поставлені запитання.

Також в цей день біля приміщення сільської ради 6 працівників Центру надання соціальних послуг Кіптівської сільської ради були вручені новенькі велосипеди. Це дасть змогу швидше долати відстань від села до села, адже в основному соціальний робітник обслуговує декілька населених пунктів громади, а це чималенька територія. Від імені працівників Центру Косулько Валентина Миколаївна, соціальний робітник з Підлісного, подякувала Кучмі Володимиру Володимировичу – Кіптівському сільському голові, за вручений транспорт, і зазначила, що відстань від клієнта до клієнта відтепер значно скоротиться.