До Міжнародного Дня захисту дітей в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді заплановано ряд розважальних заходів для дітей.

Дата: 01.06.2017 16:14

Одним з них була поїздка до колишньої гетьманської столиці Лівобережної України – Батурина, яка була організована зусиллями відділу культури, сім’ї, молоді та спорту та сектором по роботі з сім’ями, дітьми та молоддю Кіптівської сільської ради.

Відвідати Батурин запросили дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Море емоцій та посмішок супроводжували всю поїздку. А іскорки щастя в очах дітей були головною метою організаторів поїздки.