Перше засідання робочої групи по розробці економічної стратегії розвитку громади

Дата: 12.07.2017 16:15

12 липня 2017 року в Кіптівській сільській раді відбулося перше засідання робочої групи з розробки економічної стратегії розвитку Кіптівської ОТГ, яка працює в рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»).

До складу даної робочої групи входять: керівництво громади, представники проекту «Агросільрозвиток» та Подільської агенції регіонального розвитку, які й займаються розробленням стратегії, а також підприємці громади.

Організаторами було проведено семінар для активу громади щодо європейського досвіду комплексного розвитку територій, ознайомлено із методологією стратегічного планування та його етапами. Також учасникам робочої групи було запропоновано виокремити пріоритетні напрямки для розробки економічної стратегії. Кожен мав змогу висловитися та розповісти своє бачення подальшого економічного розвитку громади.